poniedziałek, 10 września 2012

Zdejmowanie hybryd + lakierowanie ;)

Hej ;)

Mam nadzieję,że o mnie nie zapomnieliście ! :))

Niestety u mnie z czasem teraz krucho.. Rok szkolny się zaczął.. a ja matura za pasem i egzaminy , także wiecie rozumiecie.. :( A za 2 tygodnie urodzinki.. ostatnie naście ..;( ;P ( Pani jesień jestem ;P )

Wstawiam w końcu kilka fociszków z hybrydek , miałam je około 9 dni ,gdyż na rozpoczęcie roku chciałam mieć ładne pazurki bez odrostów..:P a jak zobaczycie niżej już niemałe odrosty były ;)

Przypominam , hybrydy firmy Mistero Milano.

Kilka słów:
Czytałam sporo opinii na internecie i jak wiecie , nie każdemu hybrydy będą się trzymać ;P
Moja siostra ma strasznie poniszczone paznokcie , rozdwajają się jej , w pracy non stop stuka w klawiaturę, ma do czynienia także z wodą i różnymi detergentami.. i hybrydy  nie miały racji bytu.. w takich warunkach wytrzymały ledwo 4 dni.. wg mnie i tak dużo :D

A ja nie narzekam, wręcz przeciwnie jestem ZACHWYCONA ! Akurat tak się złożyło ,że przez ten testowy tydzień miałam tyle pracy co niemiara ! iiiiiii...
Zero odprysków ! błysk taki jak na początku ! No cud miód ! ..

Gdy zdjęłam hybrydy, paznokcie były takie jak przed ich nałożeniem :)
 Na prawdę szczerze polecam  !:)

Niżej opiszę Wam jak zdejmowałam moje hybrydy :)

Do zabiegu będziemy potrzebować :
-waciki bezpyłowe lub kosmetyczne
-folia aluminiowa
-płyn do usuwania skórek lub aceton
-dłutko lub patyczki z drzewa pomarańczowego
-polerka
-ewentualnie pilnik i cążki
-oliwka9dni
9 dni
 1. Używając bazy 2w1 zaleca się spiłowanie produktu pilnikiem 180/180, ale możemy też usunąć manicure płynem do rozmiękczania . Czas usuwania ok 10-15 minut.

2.Używając bazy Easy Off ( ja ją stosuje) , możemy bardzo szybko ściągnąć manicure za pomocą płynu do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE Mistero Milano. Czas usuwania ok 3-5 minut. ( ja trzymałam 5 minut.. czym sie różni ten płyn od acetonu? Praktycznie w ogóle nie wysusza skórek, dzięki składnikowi jaki zawiera- Lanolin)

3.Nasączamy waciki kosmetyczne płynem do rozmiękczania.

4.Nakładamy wacik na paznokieć i owijamy folią aluminiową. Tak postępujemy z 10 paznokciami, każdy zawijamy oddzielnie. ( tak jak na zdjęciu niżej.)


 5. Dłutem delikatnie usuwamy pozostałości manicure hybrydowego , następnie delikatnie Polerką 180/180 oczyszczamy paznokieć.

 Jeżeli po ściągnięciu klientka będzie kontynuować korzystanie z zabiegu manicure hybrydowego, po usunięciu pozostałości poprzedniego zabiegu, rozpoczynamy procedurę manicure hybrydowego od początku. ( odsyłam do postu Manicure Hybrydowy krok po kroku )

Jeżeli zupełnie usuwamy manicure hybrydowy, po usunięciu pozostałości produktów z płytki za pomocą Polerki, delikatnie polerujemy płytkę. W razie konieczności usuwamy skórki. W celu nawilżenia paznokci polecam nałożenie odżywki lub utwardzacza diamentowego i oliwki na skórki  :)


Sama sobie zdejmowałam około 30 minut.. bez piłowania ! Także LUKS :)

Aaaaaa... że rozpoczęcie roku to chciałam mieć ładne pazurki...

 niżej ukazuję Wam  tenże kolor który wybrałam , niestety zaraz po zrobieniu zdjęć zmyłam go, gdyż stwierdziłam ,że za mało kryje ;P ( nałożyłam 3 warstwy :) )
A Wam podobają się takie kolorki ? ;)

Już za niedługo kolejne pazurki ;) W miarę wolnego czasu postaram się zaglądać częściej. :)

Buziak ;** !


4 komentarze:

 1. Bardzo ładny jest ten manicure hybrydowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny kolor!!! zapraszam do mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za pomoc, tez uzywam MM i mam problem z ich zdejmowaniem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niema problemu ;)
   Cieszę się ,że pomogłam i zapraszam częściej :) !

   Usuń